Hotel PAWLOVNIA

ubytovanie Praha 8
 

*** Hotel PAWLOVNIA / ubytovanie Praha 8

Hotel Praha 8 PAWLOVNIA
PAWLOVNIA je moderný hotel v Prahe 8 nachádzajúci sa v rezidenčnej štvrti Rokoska. Hotel sa nachádza v bezprostrednej blízkosti parku a ponúka tak príjemnú atmosféru s komplexnými službami pre Vaše ubytovanie v Prahe.

Ubytovanie v Prahe 8
Každá izba hotela Pawlovnia v Prahe je vybavená TV so satelitným vysielaním, telefónom, prípojkou na internet, klimatizáciou, minibarom a sušičom vlasov. Samozrejmosťou je samostatná kúpeľňa a WC na každej z izieb.

V hoteli PAWLOVNIA je k dispozícii výťah a jedna bezbariérová izba. Do hotela môžete samozrejme zavítať aj so svojím štvornohým miláčikom. Ak prídete autom, bude Vám k dispozícii uzavreté hotelové parkovisko zdarma.

Praha Hotel Pawlovnia reštaurácia
V budove hotela PAWLOVNIA v Prahe sa tiež nachádza reštaurácia s letnou záhradkou. Hostia majú možnosť objednať si polpenziu či plnú penziu. Príjemné posedenie, výborná kuchyňa v prijateľných cenových reláciách. Vo všedných dňoch je pre Vás pripravené pestré obedové menu - vybrané hotové jedlá. Starostlivo, spoločne so skúseným sommeliérom, zostavená ponuku kvalitných moravských a zahraničných vín. Pivo Pilsner Urquell.

Hotel Pawlovnia v Prahe služby
Novinkou v hoteli Pawlovnia je bazén s protiprúdom, ktorý môžu hoteloví hostia využívať bezplatne. Non-stop prevádzka recepcie 24 hodín denne. Zmenáreň. Pranie a žehlenie bielizne. Úschovňa batožín. Detská postieľka. Predaj alkoholických a nealkoholických nápojov na recepcii, predaj pohľadníc, cestovných lístkov na MHD, objednávka taxi. Xerox, tlač dokumentov z počítača.

Hotel Pawlovnia sa nachádza v bezprostrednej blízkosti parku a bol pomenovaný podľa vzácneho japonského stromu, rastúceho v záhrade hotela. Budovou hotela PAWLOVNIA je bývalá neskoro kubistická vila postavená v dvadsiatych rokoch minulého storočia. V roku 2001 bol dom kúpený novými majiteľmi a zrekonštruovaný do terajšej podoby. Veríme, že Vás zaujme príjemná atmosféra hotela, kvalita ponúkaných služieb a priateľské prijatie.
Hotel Praha 8 PAWLOVNIA - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Praha 8 PAWLOVNIA - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Praha 8 PAWLOVNIA - Recepcia poskytuje zmenárenské službyHotel Praha 8 PAWLOVNIA - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Praha 8 PAWLOVNIA - hotel má reštauráciuHotel Praha 8 PAWLOVNIA - možnosť pripojenia na internetHotel Praha 8 PAWLOVNIA - k dispozícii letná terasaHotel Praha 8 PAWLOVNIA - krytý bazén v hoteliHotel Praha 8 PAWLOVNIA - Iybz sú vybavené televízoromHotel Praha 8 PAWLOVNIA - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Praha 8 PAWLOVNIA - Izby s vlastnou toaletouHotel Praha 8 PAWLOVNIA - v izbach je telefon
Odporúčajte tyto stránky: